Restauracja YouAndMe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

You&Me Bar to gustownie urządzona restauracja, w samym centrum Warszawy. Niepowtarzalna sceneria oraz wystrój we wspaniałym stylu tworzą wyśmienitą atmosferę. Jeśli oczekujecie Państwo jakości obsługi klienta na najwyższym poziomie i pysznego jedzienia to nasza restauracja nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Specjalnością naszego zakładu jest Tiramisu jagodowe na płatkach słodkiej tortilli, chrupiące sakiewki springroll faszerowane krewetkami królewskimi oraz sandacz pieczony w liściach bananowca.

Jeśli catering to tylko z restauracją You&Me Warszawa. Jesteśmy firmą godną zaufania. Cechuje nas wykwalifikowana obsługa i dania najwyższej jakości. Nasza oferta cateringowa składa się tylko i wyłącznie ze smacznych i fachowo przyrządzonych potraw. Dostosowujemy się do wymagań i potrzeb klientów.

Zajmujemy się także kompleksową obsługą imprez firmowych – biznesowy catering to nasza specjalność. Szybko i z najwyższą jakością przygotowujemy dania na imprezy firmowe. Nasz personel przygotuje zarówno lekkie przekąski jak i fantastyczne posiłki na ciepło. Nasza siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Żurawia 6/12, nieopodal placu Trzech Krzyży. Restauracja czynna jest codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. od 9.00 do 1.00, w piątki i soboty w godz. od 9.00 do 3.00, oraz w niedziele od godz. 12.00 do 24.00. Posiadamy ponad 50 miejsc na powietrzu, w naszym ogródku. Serdecznie zapraszamy do jednego z najlepszych miejsc na kulinarnej mapie Polski.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top