Restauracja quattro canti Warszawa
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Restauracja Quattro

Restauracja Quattro to magiczne, urokliwe miejsce specjalizujące się w kuchni włoskiej. Przeplatające się wyjątkowe smaki kuchni śródziemnomorskiej z pewnością zadowolą podniebienie każdego smakosza. Świeże składniki, elegancki sposób podania oraz urządzone ze smakiem wnętrze to duże plusy restauracji Quattro. Możliwość wyboru jest bardzo duża, dlatego każdy gość restauracji odnajdzie danie dla siebie. Z całą pewnością należy stwierdzić, że to właśnie pizza z pieca jest największym fenomenem. Idealnie chrupiąca i pełna doskonałych składników, zachwyci nie tylko nasze oczy, ale także podniebienie. Zapach pizzy sprawi, że zamówimy przede wszystkim to danie, ponieważ jest niepowtarzalny.
Miejsce nada się także dla rodzin z dziećmi. Mogą one obserwować proces robienie pizzy przez pizzera i poznać tajniki kuchni włoskiej. Być może same będą chciały dzięki temu zacząć gotować?
To doskonała lokalizacja dla wszystkich osób chcących spróbować dobrych jakościowo dań w przemiłym otoczeniu i typowo włoskiej atmosferze.

Zobacz także nasze inne wpisy tematyczne:

Author:

Related Post

top